Beschikbaarheid: | Op voorraad (1) |
All-in-two wasbare luier van Vimse
All-in-two luiers bestaan uit een overbroekje en een absorberend gedeelte (inlegger) dat je aan het overbroekje vastklikt of vastkleeft met velcro. Deze all-in-two van Vimse werkt met snaps en wordt dus vastgeklikt. Bij deze luier horen twee inleggers, een kleine en een grote. De luier is onesize en kan dus gebruikt worden van baby tot peuter (4 tot 16 kg).
De kleinste inlegger gebruik je dus in het begin. Nadien ga je over op de grote en kan je de kleine nog gebruiken voor extra absorptie bijvoorbeeld tijdens de nacht.
Deze luier heeft lekgootjes die ervoor zorgen dat er geen stoelgang kan ontsnappen langs de billetjes.
We hebben van ieder type luier normaal 1 beschikbaar in de winkel. Zodat je ze kan voelen en bekijken. Als je er meerdere wilt aanschaffen of een andere maat/printje dan in onze voorraad dan stuur je gewoon een mailtje naar [email protected] en we bestellen ze voor jou! Of kom gewoon eens langs, we helpen je met plezier!